You are currently viewing Stała współpraca z firmą sprzątającą. Kiedy to się opłaca?

Stała współpraca z firmą sprzątającą. Kiedy to się opłaca?

Prowadzenie przedsiębiorstwa w dzisiejszych czasach wymaga szukania nowoczesnych, optymalnych metod działania.

Firma powinna się rozwijać, pracownicy skupiać na swoich zadaniach. Aby mogli pracować, potrzebują porządku, ale poświęcanie czasu przeznaczonego na pracą na sprzątanie biura nie wchodzi w grę. Wtedy właśnie warto skorzystać z usług firmy sprzątającej.

Dlaczego warto zatrudnić firmę sprzątającą?

Korzyści płynących z nawiązania regularnej współpracy z firmą sprzątającą jest wiele, zarówno dla pracowników, jak i dla szefostwa firmy, która zleca sprzątanie. Dzięki utrzymaniu czystości w biurach i na stanowiskach pracy, zespół pracuje w komfortowych warunkach, co przekłada się na lepszą wydajność i skuteczność pracy. Dla zarządu przedsiębiorstwa oznacza to na oczywiste zyski i lepszą atmosferę w firmie.

Z tego, co obserwujemy od lat świadcząc usługi sprzątania biur, gabinetów i sal konferencyjnych, klienci biznesowi przykładają przede wszystkim dużą wagę do jakości naszych usług. Dla nich liczy się przede wszystkim profesjonalizm, doświadczenie i uczciwość oraz ostateczny efekt naszych działań. Istotne jest też dopasowanie się do trybu pracy biura i sprzątanie wtedy, kiedy nikogo już w biurze nie ma, aby nie przeszkadzać w pracy.

Jakie usługi oferuje profesjonalna firma sprzątająca?

Aby jak najlepiej wykonywać nasze usługi, dbamy o najwyższej jakości wyposażenie sprzątające. Posiadamy urządzenia mechaniczne, takie jak profesjonalne odkurzacze, w tym odkurzacze piorące, odkurzacze do zbierania wody i olejów, oraz szorowarki i polerki do podłóg. Korzystamy też z profesjonalnych mopów i padów czyszczących, wózków do sprzątania, zmiotek, spryskiwaczy, zbieraków i pacek. Środki czystości, jakich używamy to profesjonalna chemia o wysokim stężeniu, umożliwiająca usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń, w postaci płynów, past, żelów i mydeł, odkamieniaczy i odświeżaczy powietrza.

Posiadając takie zaplecze jesteśmy w stanie zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Dla przedsiębiorstwa, które zleca nam sprzątanie pomieszczeń jest to oczywista oszczędność. Wystarczy, że przekalkulujesz sobie koszt zatrudnienia jednej osoby nawet na część etatu, i wiążące się z tym koszty dodatkowe utworzenia tego etatu i dodasz do tego koszt zakupu urządzeń i środków czystości, z których ta osoba będzie korzystać. U nas płacisz wyłącznie za wykonaną usługę sprzątania biura.

Na co jeszcze możesz liczyć zatrudniając firmę sprzątającą?

Dodatkową korzyścią jest dostęp do wysokiej jakości środków czystości oraz profesjonalnych urządzeń sprzątających, które są dość drogie. Kupowanie ich po to, by wykorzystywać w jednej firmie po prostu się nie opłaca – a my sprzątamy wiele firm, dlatego wykorzystanie tych środków jest dla nas opłacalne. A trzeba zaznaczyć, że dzięki nim uzyskuje się efekty sprzątania o wiele lepsze, niż gdy korzysta się ze środków tradycyjnych.

Zawsze dostosowujemy się do potrzeb i wymagań Klienta. Sprzątamy w takich godzinach, by nie stwarzać zamieszania w godzinach pracy przedsiębiorstwa. Zawsze precyzyjnie uzgadniamy zakres naszych usług, a także częstotliwość sprzątania – może to być raz w tygodniu, kilka razy w tygodniu, a nawet codziennie – w zależności od tego, co jest dla Klienta najbardziej dogodne. Zapraszamy!