Strona główna » Sprzątanie po remoncie

Sprzątanie mieszkania po remoncie – Wrocław – dolnośląskie

Budowa i remonty są przyczyną powstawania nieczystości, bałaganu i chaosu. Projekty często obejmują zarówno rozbiórkę, jak i instalację, pozostawiają duże ilości odpadów i materiałów budowlanych oraz prezentują znacznie inny efekt niż można by się spodziewać. Pomiędzy zakończeniem remontu a przekazaniem klucza właścicielowi nieruchomości jest jeszcze jeden ważny krok: sprzątanie mieszkania po remoncie.

Pozbywanie się zanieczyszczeń po zakończeniu budowy to nie tylko usuwanie warstw kurzu i plam. Wymaga ono także wiedzy, jak prawidłowo zabezpieczyć niebezpieczne materiały, jak czyścić i polerować zupełnie nowe podłogi i ściany oraz rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem, takie jak luźne przewody lub wycieki. Pomyśl o sprzątaniu mieszkania po remoncie jak o korekcie książki: może to być ostatni krok, jednak ma on kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że produkt końcowy jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałeś. 

W Clean&Repair świadczymy profesjonalne usługi sprzątania mieszkań po remoncie. Oferujemy szczegółowe i wieloetapowe sprzątanie nowej lub wyremontowanej przestrzeni. Możemy współpracować bezpośrednio z Twoimi wykonawcami, aby uporządkować mieszkanie pod koniec procesu budowy, rozwiązując wszelkie niedokończone problemy i upewniając się, że Twoja przestrzeń jest atrakcyjna.