Strona główna » Pranie i czyszczenie dywanów, sof, materacy

Pranie dywanów – Wrocław – sprawnie, szybko i skutecznie

Clean&Repair to firma z Wrocławia zajmująca się praniem dywanów i tapicerki meblowej. Skutecznie usuwamy najtrwalsze zabrudzenia, wywabiamy plamy i przywracamy kolor zakurzonym wykładzinom, dywanom, kanapom i fotelom. Odświeżone tapicerki i wykładziny sprawiają, że w pomieszczeniach znajduje się mniej roztoczy i kurzu, a we wnętrzach przez długi czas po wykonanej usłudze utrzymuje się przyjemny zapach. Zarówno pranie dywanów, jak i tapicerek meblowych wykonujemy sprawnie – w miejscu wskazanym przez klienta. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami.

Dywan potrafi odmienić wnętrze – nadaje cieplejszy wygląd pomieszczeniu, stanowi przyjemną odmianę faktury pod stopami, odświeża monotonnie zaprojektowany pokój. By jak najdłużej spełniał swoje funkcje, należy systematycznie dbać o jego stan i czystość. O ile mały dywanik łazienkowy można wygodnie i szybko uprać w pralce, o tyle pranie dywanów o większych rozmiarach lepiej zlecić profesjonalistom. W Clean&Repair mamy na to sposób – oferujemy czyszczenie dywanu na mokro, które pozbędzie się brudu oraz zdezynfekuje włosie, nadając mu świeży i estetyczny wygląd. Oferujemy także usługę prania tapicerki – pierzemy fotele, sofy oraz materace, dezynfekując je i neutralizując nieprzyjemne zapachy.


Podarujemy mu drugie życie

Clean&repair

 

Pranie dywanów u klienta – Wrocław 

W Clean&Repair dostosowujemy metody oraz środki czystości dopasowane do rodzaju materiału, którym pokryte są meble, zapewniając najlepszą wywabialność plam oraz zadowalający efekt konserwacji.

W ramach usługi prania dywanów u klienta dokonujemy wyceny pracy na podstawie przesłanego zdjęcia oraz dojeżdżamy pod wskazany adres. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze sprawdzoną i rzetelną firmą sprzątającą, skontaktuj się z nami i zamów wybraną usługę. 

Pranie i czyszczenie dywanów

Dlaczego warto skorzystać z usług prania dywanów u klienta od Clean&Repair?

  • Pranie, sof, dywanów, materacy wykonujemy mobilnie bez przemaczania z dojazdem do Klienta
  • Skutecznie i fachowo neutralizujemy nieprzyjemne i uciążliwe zapachy oraz usuwamy najtrudniejsze plamy i zabrudzenia. 
  • Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, bezpiecznych dla ludzi i zwierząt, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. 
  • Godziny pracy dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta.
  • Dojazd w obrębie miasta i wycena są Gratis.

Pranie wykładzin – szczegółowa oferta

Nasze doświadczenie pozwala odświeżać różne rodzaje pokryć, którym nadamy nowe – bo czyste – życie. Podejmujemy się:
  • prania wykładzin,
  • dywanów domowych oraz biurowych,
  • wykładzin z krótkim oraz długim włosiem,
  • tapicerki meblowej – kanap, foteli, tapczanów, sof, narożników kuchennych, łóżek, materacy,
  • skóry,

Pranie wykładzin i dywanów nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy po prostu wynieść przedmioty stojące na nich z pomieszczeniach. Jeśli nie ma takiej możliwości, sami podczas usługi przesuwamy meble zajmujące miejsce na powierzchni dywanu. Przed rozpoczęciem czyszczenia tapicerki meblowej przypominamy klientom o czasie całkowitego schnięcia mebli, ponieważ nie jest wskazane korzystanie nawet z lekko wilgotnych materacy czy kanap.

Częste odkurzanie, czyszczenie punktowe i głębsze czyszczenie może przedłużyć żywotność każdego rodzaju dywanu. Pozostawienie cząsteczek kurzu i brudu na włóknach powoduje, że wyglądają one matowo i zachowują nieprzyjemne zapachy. Dokładne pranie wykładzin usuwa cięższe zabrudzenia, przywraca włóknom wyporność i rozjaśnia kolory. Jeśli regularnie korzystasz z usług Clean&Repair, możesz przedłużyć żywotność swoich dywanów, sprawić, by wyglądały jak nowe. Dzieje się tak, ponieważ dywan gromadzi dużo brudu, kurzu i innych cząstek, które trudno usunąć tylko rutynowym odkurzaniem. Cząsteczki te obejmują pyłki, sierść zwierząt domowych, bakterie i wiele innych zanieczyszczeń, które mogą nasilać objawy alergii i astmy oraz przyczyniać się do innych problemów z oddychaniem. Zadzwoń i zapytaj o bezpłatną wycenę. Gwarantujemy satysfakcję i konkurencyjne ceny. 

ZAMÓW USŁUGĘ W 4 PROSTYCH KROKACH

Firma porządkowa


Patrz, jak nasi pracownicy realizują swoją pracę

Cennik sprzątanie

Zapłać online za pomocą Przelewy24 lub przelewu tradycyjnego​

Zamówić sprzątanie

Ciesz się nieskazitelną czystością