Strona główna » Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej – dbamy o czystość i świeży zapach

Kanapa jest centralnym punktem każdej przestrzeni. Ciepło i komfort, jakie oferuje obicie sofy, przyciąga każdego, kto wchodzi do pokoju. Pod koniec dnia miękkie włókna na powierzchni mebli wychwytują duże ilości bakterii i brudu. Powoli i stopniowo wypełniają się tymi zanieczyszczeniami, co skutkuje nieświeżym powietrzem. Na dłuższą metę staje się to poważnym zagrożeniem dla zdrowia osób korzystających z kanap lub mebli tapicerowanych. Ryzyko infekcji i chorób wzrasta, jeśli w tym samym domu mieszkają zwierzęta. Z biegiem czasu ich sierść, brud, mocz i łupież pogarszają jakość tkanin obiciowych. Zmniejsza to atrakcyjność mebli. 

Jako fachowcy podejmujemy się dogłębnego prania tapicerki meblowej we Wrocławiu. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, dzięki czemu możesz cieszyć się kanapą, która wygląda jakby przywieziono ją prosto z salonu meblowego. 

Mycie pokrowca na sofę musi być wykonywane często, aby uniknąć poważnych zanieczyszczeń. Częstotliwość prania tapicerki meblowej uzależniona jest od ilości osób z niej korzystających oraz czasu spędzonego przez każdą z nich na kanapie. Tłuszcz, kurz, rozlane napoje i inne zabrudzenia powodują powstawanie na tkaninie plam i odbarwień, które ostatecznie osadzają się na piance znajdującej się pod jej powierzchnią. Dzięki temu roztocza zaczynają infekować drewniane meble pod tapicerką, skracając ich żywotność. Poważnych zanieczyszczeń na łóżku i kanapie można uniknąć, korzystając regularnie z naszych usług prania tapicerki meblowej we Wrocławiu.