Strona główna » Mycie elewacji

Mycie elewacji we Wrocławiu i okolicach – nasze usługi

Mycie elewacji metodą ciśnieniową jest szybkie i przyjazne dla środowiska. Służy do usuwania zabrudzeń z zewnętrznych ścian budynku. Technika czyszczenia jest dokładnie dobrana do rodzaju powierzchni, aby nie uszkodzić tynku. Clean&Repair specjalizuje się w myciu wszystkich typów elewacji. 

Fasada jest jednym z najważniejszych elementów zewnętrznych budynku. Wiemy, jak istotna jest jej ochrona przed niszczącym wpływem wilgoci, zanieczyszczeń i innych zagrożeń. Zanim przystąpimy do mycia elewacji, zostaje przeprowadzona dokładna ocena, aby móc rozważyć wszystkie dostępne możliwości i wybrać najlepsze dla klienta rozwiązanie. 

Dokładne czyszczenie elewacji budynku nie tylko poprawia ogólny wygląd i atrakcyjność, ale także usuwa szkodliwe zanieczyszczenia, plamy i przecieki, które mogą przyspieszyć niszczenie elewacji. Późniejsze naprawy usterek mogą kosztować o wiele więcej. Pracownicy Clean&Repair z Wrocławia czyszczą powierzchnie metalowe i kamienne poprzez ręczne szorowanie lub mycie wysokociśnieniowe przy użyciu wody i biodegradowalnych środków czyszczących. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wykorzystywanych przez nas technik? Zadzwoń lub napisz e-mail. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dokładne dane kontaktowe znajdziesz w dedykowanej zakładce. Zadbaj o swój budynek kompleksowo. Zamów profesjonalne mycie elewacji od Clean&Repair.