fbpx
Strona główna » Pranie i czyszczenie dywanów, sof, materacy

PRANIE I CZYSZCZENIE DYWANÓW
I TAPICERKI MEBLOWEJ

Clean&Repair to firma z Wrocławia zajmująca się czyszczeniem dywanów i praniem tapicerki meblowej. Skutecznie usuwamy najtrwalsze zabrudzenia, wywabiamy plamy i przywracamy kolor zakurzonym wykładzinom, dywanom, kanapom i fotelom. Odświeżone tapicerki i wykładziny sprawiają, że w pomieszczeniach znajduje się mniej roztoczy i kurzu, we wnętrzach przez długi czas po wykonanej usłudze utrzymuje się przyjemny zapach. Zarówno pranie dywanów, jak i tapicerek meblowych wykonujemy sprawnie – w miejscu wskazanym przez klienta. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami.


Podarujemy mu drugie życie

Clean&repair


Pranie dywanów Wrocław. Pranie tapicerki meblowej, materacy

Dywan potrafi odmienić wnętrze – nadaje cieplejszy wygląd pomieszczeniu, stanowi przyjemną odmianę faktury pod stopami, odświeża monotonnie zaprojektowany pokój. By jak najdłużej spełniał swoje funkcje, należy systematycznie dbać o jego stan i czystość. O ile mały dywanik łazienkowy można wygodnie i szybko uprać w pralce, o tyle pranie dywanów większych lepiej zlecić profesjonalistom. W Clean&Repair mamy na to sposób – oferujemy pranie dywanu na mokro, które oczyści oraz zdezynfekuje włosie, nadając mu świeży i estetyczny wygląd. Oferujemy także usługę prania tapicerki meblowej – pierzemy fotele, sofy oraz materace, dezynfekując je i neutralizując nieprzyjemne zapachy.

W Clean&Repair dostosowujemy metody oraz środki czystości dopasowane do rodzaju materiału, którym pokryte są meble, zapewniając najlepszą wywabialność plam oraz zadowalający efekt konserwacji.
W ramach usługi dokonujemy wyceny pracy na podstawie przesłanego zdjęcia oraz dojeżdżamy do klienta.

Pranie i czyszczenie dywanów
  • Pranie, sof, dywanów, materacy wykonujemy mobilnie bez przemaczania z dojazdem do Klienta
  • Skutecznie i fachowo neutralizujemy nieprzyjemne i uciążliwe zapachy oraz usuwamy najtrudniejsze plamy i zabrudzenia. 
  • Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, bezpiecznych dla ludzi i zwierząt, pozostawiających po sobie przyjemny zapach czystości i świeżości. 
  • Godziny pracy dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta.
  • Dojazd w obrębie miasta i wycena jest Gratis.

Rodzaje dywanów i tapicerek meblowych, które czyścimy

Nasze doświadczenie pozwala odświeżać różne rodzaje pokryć, którym nadamy nowe – bo czyste – życie:
  • dywany domowe oraz biurowe,
  • wykładziny z krótkim oraz długim włosiem,
  • tapicerki meblowe – kanapy, fotele, tapczany, sofy, narożniki kuchenne, łóżka, materace,
  • skóry.

Pranie i czyszczenie dywanów nie wymaga specjalnego przygotowania – wystarczy po prostu wynieść przedmioty stojące na wykładzinach w pomieszczeniach. Jeśli nie ma takiej możliwości, sami podczas usługi przesuwamy meble zajmujące miejsce na powierzchni dywanu. Przed rozpoczęciem prania tapicerki meblowej przypominamy klientom o czasie całkowitego schnięcia mebli, ponieważ nie jest wskazane korzystanie nawet z lekko wilgotnych materacy czy kanap.

ZAMÓW USŁUGĘ W 4 PROSTYCH KROKACH

Firma porządkowa


Patrz, jak nasi pracownicy realizują swoją pracę

Cennik sprzątanie

Zapłać online za pomocą Przelewy24 lub przelewu tradycyjnego​

Zamówić sprzątanie

Ciesz się nieskazitelną czystością

                     
pl Polski
X