Czym czyścić sprzęt komputerowy w biurze?

Sprzęt komputerowy w biurach ma ogromne znaczenie dla ich odpowiedniego funkcjonowania. Jednak musi również być czyszczony i nie powinien być pomijany w czasie codziennego sprzątania pomieszczeń. Firma sprzątająca, czy zatrudnieni przez nas pracownicy, powinni dokładać wszelkich starań, aby o niego zadbać. Czy jednak wiemy w jaki sposób należy czyścić sprzęt komputerowy w biurach i co będzie w tym celu potrzebne? Czy warto zatrudnić specjalistyczną firmę, która zajmie się czyszczeniem nie tylko podłóg i ścieraniem kurzu, ale również wyczyści sprzęt komputerowy, tak aby zachował on sprawność i był odpowiednio czysty, zachęcając do dalszej pracy i nie zrażając do nas osób odwiedzających biuro?

(więcej…)

Czytaj dalej

Jak doprać trudne plamy z wykładziny?

Wykładzina, będąca materiałem podłogowym, ulega niezwykle często bardzo poważnym zabrudzeniom. W przeciwieństwie do np. paneli podłogowych bardzo trudno jest usunąć z niej zabrudzenia, które wnikają w bardzo chłonne włókna. Czystość w domu i biurze powinna zawsze być priorytetem. Wszystkie plamy stanowią pożywkę dla roztoczy, grzybów i bakterii, a do tego wszystkie znacząco obniżają walory estetyczne. Nikt nie będzie nas chętnie odwiedzał, widząc plamy, a klient czy kontrahent dwa razy się zastanowi, zanim podejmie z nami współpracę, widząc niewyczyszczony materiał. Dlatego tak ważne jest zachowanie czystości, związane z higieną oraz estetyką lokalu, który jest naszą wizytówką. Czyszczenia można podjąć się samodzielnie, lub wynajmując profesjonalną firmę Clear&Repair.

(więcej…)

Czytaj dalej
Sprzątanie w dobie COVID-19. Procedury i wymogi
Office worker in protective suit cleaning and disinfecting the work desks with disinfectants. Man sanitizing all work desks before the employees arrive to work.

Sprzątanie w dobie COVID-19. Procedury i wymogi

Nie ulega żadnym wątpliwościom fakt, że koronawirus bezpowrotnie zmienił nasz świat. Zmieniło się nie tylko podejście do naszego zdrowia, ale też do czystości i odpowiednich warunków sanitarnych. Covid-19 jest bardzo podstępnym wirusem, który potrafi przetrwać bardzo wiele. Dlatego jest taki niebezpieczny. Potrafi przetrwać także tradycyjne sprzątanie. Dlatego szczególnie ważne jest wdrożenie nowych systemów profesjonalnego sprzątania, poszukiwanie skutecznych preparatów i zwiększenie świadomości właścicieli biznesów.

(więcej…)

Czytaj dalej
  • 1
  • 2
                     
pl Polski
X