Jak uporządkować apartament na wynajem?

Jeśli posiadamy apartament, który zamierzamy wynajmować, to jednym z kluczowych elementów będzie odpowiednie dbanie o jego czystość. Oczywiście jest to wymóg sanitarny, ale również element wpływający na to, jak nasz biznes będzie funkcjonował. Dzięki odpowiedniej czystości możemy osiągnąć lepsze ceny najmu, jak również cieszyć się dobrą opinią pośród klientów, którzy będą chętnie wracać i polecać noclegi właśnie u nas.

(więcej…)

Czytaj dalej

Czym czyścić sprzęt komputerowy w biurze?

Sprzęt komputerowy w biurach ma ogromne znaczenie dla ich odpowiedniego funkcjonowania. Jednak musi również być czyszczony i nie powinien być pomijany w czasie codziennego sprzątania pomieszczeń. Firma sprzątająca, czy zatrudnieni przez nas pracownicy, powinni dokładać wszelkich starań, aby o niego zadbać. Czy jednak wiemy w jaki sposób należy czyścić sprzęt komputerowy w biurach i co będzie w tym celu potrzebne? Czy warto zatrudnić specjalistyczną firmę, która zajmie się czyszczeniem nie tylko podłóg i ścieraniem kurzu, ale również wyczyści sprzęt komputerowy, tak aby zachował on sprawność i był odpowiednio czysty, zachęcając do dalszej pracy i nie zrażając do nas osób odwiedzających biuro?

(więcej…)

Czytaj dalej

Jak doprać trudne plamy z wykładziny?

Wykładzina, będąca materiałem podłogowym, ulega niezwykle często bardzo poważnym zabrudzeniom. W przeciwieństwie do np. paneli podłogowych bardzo trudno jest usunąć z niej zabrudzenia, które wnikają w bardzo chłonne włókna. Czystość w domu i biurze powinna zawsze być priorytetem. Wszystkie plamy stanowią pożywkę dla roztoczy, grzybów i bakterii, a do tego wszystkie znacząco obniżają walory estetyczne. Nikt nie będzie nas chętnie odwiedzał, widząc plamy, a klient czy kontrahent dwa razy się zastanowi, zanim podejmie z nami współpracę, widząc niewyczyszczony materiał. Dlatego tak ważne jest zachowanie czystości, związane z higieną oraz estetyką lokalu, który jest naszą wizytówką. Czyszczenia można podjąć się samodzielnie, lub wynajmując profesjonalną firmę Clear&Repair.

(więcej…)

Czytaj dalej
  • 1
  • 2
                     
pl Polski
X