Sprzątanie w dobie COVID-19. Procedury i wymogi
Office worker in protective suit cleaning and disinfecting the work desks with disinfectants. Man sanitizing all work desks before the employees arrive to work.

Sprzątanie w dobie COVID-19. Procedury i wymogi

Nie ulega żadnym wątpliwościom fakt, że koronawirus bezpowrotnie zmienił nasz świat. Zmieniło się nie tylko podejście do naszego zdrowia, ale też do czystości i odpowiednich warunków sanitarnych. Covid-19 jest bardzo podstępnym wirusem, który potrafi przetrwać bardzo wiele. Dlatego jest taki niebezpieczny. Potrafi przetrwać także tradycyjne sprzątanie. Dlatego szczególnie ważne jest wdrożenie nowych systemów profesjonalnego sprzątania, poszukiwanie skutecznych preparatów i zwiększenie świadomości właścicieli biznesów.

(więcej…)

Czytaj dalej
Jak czystość w biurze wpływa na wizerunek firmy?
Group Of Janitors In Uniform Cleaning The Office With Cleaning Equipments

Jak czystość w biurze wpływa na wizerunek firmy?

Biuro przeważnie jest główną siedzibą firmy. Musi być zadbane. Porządek to podstawa! Biuro musi być zawsze posprzątane. Nigdy przecież nie wiemy, kto się w nim pojawi. Mamy oczywiście na myśli klientów. Wyobraźmy sobie, że w naszym biurze są stosy dokumentów porozrzucanych po biurze, kilka szklanek po napojach i talerzyki poustawiane na biurkach, jeszcze z poprzedniego dnia. Taka sytuacja nie może mieć miejsca, bo nigdy nie wiemy, kto nagle pojawi się w firmie. Nieporządek źle wpływa na wizerunek firmy. Bądźmy przygotowani na każdą sytuację.

(więcej…)

Czytaj dalej
Zasady bezpieczeństwa przy myciu okien
Window cleaner working on a glass facade in a gondola

Zasady bezpieczeństwa przy myciu okien

Czyste okna świadczą o właścicielu mieszkania, domu czy firmy. Poza tym zapewniają komfort życia i dobre samopoczucie. W domu po umyciu okien zawieszamy świeżą firankę i czujemy powiew świeżości. Tak się utarło, że okna myjemy głównie przed świętami i na wiosnę. Jednak powinniśmy czynność wykonywać częściej z uwagi na zmienne warunki atmosferyczne, spaliny samochodowe oraz pyły. Niestety mycie okien nie jest naszym ulubionym zajęciem. Nie chodzi o to, że jest to trudna praca, ale czasochłonna. Trudno się zabrać za umycie okien i często je przekładamy na później.

(więcej…)

Czytaj dalej
                     
pl Polski
X